^Sayfa Başına Dön
Get Adobe Flash player

Hakkımızda

SARAY ÇOCUK KULÜBÜ’ne Hoşgeldiniz!

Kulübümüz çocuklara sevgi dolu bir ortam ve oyun eşliğinde yabancı dil öğrenmelerini, neşeli vakit geçirmelerini ve böylece dil gelişimlerini sağlayarak onları yarınlara hazırlamaktadır.

Kulübümüz okul öncesi ve ilköğretim seviyesi çocuklar (3-12 yaş grubu) ve onların ebeveynleri için özel olarak hazırlanmış birbirinden farklı aktiviteler sunmaktadır.

Seanslarımızda çocuklar yabancı dilde eğitici oyunlar, resim çalışmaları, şarkılar, çizgi filmler, kelime/bulmaca tamamlama oyunları, hikâyeler, vs. gibi çeşitli aktivitelerle sıkılmaksızın oyun eşliğinde yabancı dil dağarcıklarını geliştirmektedirler.

Farklı dillerde farklı seanslarımız mevcuttur. (Türkçe İngilizce, Rusça, Almanca, Fransızca ve İspanyolca.)

Bir seans grubu en fazla 10 çocuğumuzdan oluşmaktadır. Bu sayı, her bir katılımcı çocuğumuzun dikkatini kaybetmeden aktif olarak oyunlara ve aktivitelere katılabilmesi için oldukça ideal bir sayıdır. Seanslarımız uzman eğitmenler tarafından verilmektedir.

Çocuklarımızın gelişimine katkı sağlayan tüm bu eğitici ve eğlenceli aktivitelerin yanı sıra, neşeli tatil günleri ve çocuk performansları da (tiyatro, parodi, şiirler, drama, resim sergisi, vb.) bünyemizde yer almaktadır.

Amacımız, çocuklarınızın merakını yüksek tutarak yaratıcılıklarını ortaya koyabilecekleri eğitici oyunlar eşliğinde öğrenme gelişimini çocuklar için büyüleyici hale getirmek, onlara eğlenceli bir vakit geçirebilecekleri, yabancı dilde eğitim kazanabilecekleri, sosyal ve sıcak bir ortam sağlamaktır.

Bizden randevu alarak siz de çocuğunuzun bu eğlenceli ve eğitici dünyamıza katılmasını sağlayın!

Copyright © 2013 . Saray Çocuk Kulübü - Kurtköy / Pendik Rights Reserved.